Cilt Bakımı

Home / Cilt Bakımı

Profesyonel cilt bakımları; gerek ekipman, gerekse uzman tecrübeleri nedeni ile evde yapılacak işlemler değildir. Cilt bakımı sadece bir cilt temizliği değildir. Geçici olarak cildin güzel görünmesi değil, kalıcı tedbirlerle, düzenli destek ve takviyelerle cildin sağlıklı, dinç ve gergin kalmasının sağlanmasıdır.

Evde yapacağınız günlük temizlik ve bakım dışında, belirli aralıklarla cilt tipinize göre uzmanımız tarafından yapılacak olan derinlemesine cilt bakımı ile bakımlı, temiz ve sağlıklı bir cilde sahip olabilirsiniz. Böylece ileride oluşabilecek leke, çukurlaşma, sarkma ve kırışıklıklar için de tedbir almış olursunuz.

Cilt bakımında kişiye özel çözümler sunmaktayız. Cilt yapınıza göre belirlenen program dâhilinde size uygun ürünler kullanmaktayız. Kullandığımız ürünler doğal ya da doğala özdeş, yan etkisi olmayan onaylı ürünlerdir. İşlemde ciltte biriken yağ, siyah nokta, makyaj artıkları gibi cildin solgun görünmesine neden olan etkenlerden arındırmaya yönelik işlemler yapılır.

Cilt bakımı işlemlerinde:

Hydrafacial

Karbon Peeling

Vakum

Ozon tedavisi

Buhar terapi

Akne temizliği

Cilt yapısına uygun maskeler kullanılmaktadır

Cilt bakımlarından sonra

  • Aknelerin giderilmesi
  • Nem dengesinin sağlanması
  • Gözeneklerin sıklaşması
  • Kırışıklık ve sarkmaların engellenmesi
  • Cilt deformasyonlarının önlenmesi
  • Ciltte ton eşitliğinin sağlanması amaçlanır.

Cildi kapatıcılarla gizlemek yerine; pürüzsüz ve sağlıklı bir şekilde günlük hayata devam edilmesi için düzenli cilt bakımı yapılmalıdır.

Cilt bakımları 60-90 dakika kadar sürmektedir. İşlem sonunda günlük hayatınıza devam edebilirsiniz.

Genel önerilerimiz sayfamıza buradan ulaşabilirsiniz

Cilt bakımları hakkında detaylı bilgi ve randevu için 05069991011 ve 02322278181 numaralı hatlarımızdan ulaşabilirsiniz.

0506 999 10 11
Konuşma Başlat
Merhaba, bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.