Dermapen

Home / Dermapen

Dermapen mikro iğneleme yöntemidir. Cilt yenileme işlemlerinde başarılı sonuçlar alınır. Cildin doğal kollajen ve elastin üretimini artırır. Mikro iğneler cilde 90 derece açı ile girerek kanal açar.

Kollajen, elastin, peptit, vitamin ve hyaluronik asit gibi onarıcı ürünler açılan kanallardan deri altına geçerek cilt yenilemesini sağlar. Genellikle yüz, saç, el ve boyun bölgesinde kullanılan Dermapen yöntemi; cildin onarımını hızlandırır.

Güneş lekeleri
Akne – sivilce lekeleri
Çatlaklar
Saç güçlendirme
İnce çizgiler
Gözenek sıkılaştırma
Cilt çukurları
Yara izi
Sarkma
Gözaltı morluk ve torbaların giderilmesi amaçlanır.

Dermapen herkese ve her cilt tipine uygulanabilir.

Acısız, pratik ve son dönemde tercih edilen işlemdir. Dermapen uygulamasını bir uzmanın yapması iyi sonuçlar verecektir. Cildin ihtiyacına göre 15 gün aralıklarla 4-8 seans uygulanabilir.

İşlemden sonra geçici kızaklık olabilir. Kalıcı olumsuz yan etkileri yoktur. İşlemden sonra güneşten korunmak gerekir. İyi bir güneş koruyucu bu görevin üstesinden gelecektir. Ölü deri dökülmeye başlayınca kabuklanma ve pullanma olabilir.

Cilt sorununa bağlı olarak 2-4 hafta sonunda iyileşme gözle görülmeye başlayacaktır.

Cildin onarımı 3 ay kadar devam eder.

Dermapen uygulaması hakkında detaylı bilgi ve randevu için 0(232) 227 81 81 ve 0(506) 999 10 11 numaralı telefonlarımızı arayabilirsiniz.

0506 999 10 11
Konuşma Başlat
Merhaba, bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.