Dolgu

Home / Dolgu

Dudak dolgusu

Dolgu ; dudakları doğuştan ince olan ya da zamanla incelen ve memnuniyetsizlik yaratan durumlarda; dudakları dolgunlaştırmak ve kalınlaştırmak amacıyla uygulanır. İşlemde kullanılan malzeme hyaluronik asittir.

Dolgu ile kırışmış bölgelerin yeniden hacim kazanması sağlanır. Alt ve üst dudak oranlarını dengelemek için tercih edilir. Dudak yüzün genel yapısına uygun olarak tasarlanarak doldurulur. Dolgun ve doğal görünen dudaklar daha mutlu ve özgüvenli görünürler.

  • Üst dudak alt dudaktan daha büyük olmamalıdır.
  • Dolgu yüzün simetrisine uygun biçimde yapılmalıdır.
  • Dudağın koyu pembe ıslak hattı açık pembe kuru hattından daha belirgin olmamalıdır.
  • Doğal görünümden uzak olmamalıdır.
  • Uygulama dudak mimiklerini asla gizlememelidir.
  • Uygulama sonrasında dudak dolgusu yaptırdığınızı anlaşılmamalıdır.
  • Mutlu bir ifade bırakmalıdır.
DOLGU

İşlem Aşamaları

İşlem öncesi dudağın doğal çizgi hatları ve istenilen şeklin konturları belirlenerek işaretlenir. İğnesiz ve acısız işlem yapıldığından; endişe etmeye gerek yoktur. Belirlenen miktarda dolgu malzemesi ile dudak doldurularak şekil verilir. Uygulama tüm aşamaları ile 20 dakika kadar sürer.

İşlem Sonrası

Uygulama, herhangi bir cerrahi müdahale gerektirmediği için acısız ve kısa süren bir uygulamadır. Uygulanan kişi, aynı gün günlük hayatına geri dönebilir. İşlemde kalıcılık, kişinin dudak yapısına ve kullanılan dolgu maddesine bağlı olarak değişmektedir. Kullanılan bazı dolgu maddelerinin kalıcılığı 1-5 yıl arasında değişir.

Dudak dolgusu hakkında detaylı bilgi ve randevu için; 0506 999 10 11 ve 0232 227 81 81 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

0506 999 10 11
Konuşma Başlat
1
Merhaba, bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.