KAMPANYA

Home / KAMPANYA

KIŞ BAKIMI + KIRIŞIKLIK MASKESİ + KARBON PEELİNG = 300 TL

1) KIŞ BAKIMI

Cildimiz sıcak ve soğuk ortam geçişlerinde nem dengesini kaybeder. Yıpranan ciltte kuruma, kızarıklık, yanma ve deri döküntüsü meydana gelir. Cildimizi olumsuz kış şartlarından korumak için önleyici bakım yapmamız gerekir. Kış bakımı sadece soğuklara karşı değil; aynı zamanda; kalorifer ve klima başta olmak üzere cildimizi kurutan, nem dengesini bozan etkenlere karşı da koruyucu etkisi olacaktır.

2) KIRIŞIKLIK MASKESİ

Hyaluronik Asit, Collagen ve mandelik asit içeren maskenin cilt sıkılaştırıcı özelliği sayesinde kırışıklıkların nasıl toparlandığını göreceksiniz. nem dengesini bozan etkenlere karşı da koruyucu etkisi olacaktır.

3) KARBON PEELİNG

Karbon peeling, genişlemiş gözenekleri rafine eder, yağlı salgı ve sebum oluşumunu azaltır. İltihap önleyici ve antibakteriyel işlemdir. Daha temiz ve pürüzsüz bir cilt için sivilce ve siyah noktaları giderir. Cilt düzensizlikleri azalır ve cilt renk değişikliği giderilir. Bu şekilde, cildin daha düzgün bir görünüşü elde edilir. Çünkü ölü cilt hücreleri epidermisten çıkarılır. Kollajen, elastin ve hyaluronik asit üretimi uyarılır.

İŞLEM SÜRESİ 1,5 – 2 SAAT SÜRMEKTEDİR

DETAYLI BİLGİ VE RANDEVU İÇİN = 05069991011 ve 02322278181

1
Merhaba, bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by