Selülit Çözümleri

Selülit, deri altında bulunan yağ hücre gruplarının anormal bir şekilde birikmesi ve bunun sonucunda bazı alanlarda kan dolaşımının bozulması ile oluşur. Bu sorunun arttığı alanlarda zamanla yağ, hücre grupları arasında topaklanarak deride çöküntü ve portakal kabuğu görünümünü andıran bir yapıya dönüşür.

Kadınların neredeyse %80’inin yaşadığı bir problem olan selülitin, genetik, hormonal ya da hareketsiz yaşam gibi pek çok farklı nedeni vardır. Şişmanlama ile hiçbir alakası yoktur, zayıf kişilerde de görülebilir. Daha çok kalça, karın, baldır, üst bacak bölgelerinde görülen selüliti yok etme yöntemleri vardır. Bazı durumlarda selülitin nodüle dönüştüğü durumlarda tıbbi tedavi gerekebilir.

Selüliti ortaya çıkaran neden bir tane olmadığından; çözümü için de çoklu yöntemlerin uygulanması gerekir. Gerektiğinde her aşamada  farklı yöntemler uygulanarak selülit problemine çözüm sağlanır.

İşlem bölgedeki yoğunluğa göre 6-10 seans sürebilir. Seanslar 45 dakika kadar sürer.

SELÜLİT HAKKINDA DOĞRU BİLDİĞİNİZ YANLIŞLAR başlıklı yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Ücretsiz cilt analizi sonrasında gereken işlem metodu, seans sayısı ve fiyatı hakkında bilgi verilebilir. Detaylı bilgi ve randevu için: 05069991011 veya 02322278181 numaraları telefonlarımızı arayabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

0506 999 10 11
Konuşma Başlat
1
Merhaba, bizimle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.